Co říkají mé klientky?

S bachovými esencemi jsem začala přibližně před rokem. Nemohla jsem v sobě najít směr, který by mi pomohl ustálit se sama v sobě. Díky bachovým esencím jsem se navrátila k sobě, do svého těla a srdce. Začala jsem více vnímat sebe sama, své pocity a přání. Opravdovou podstatu mého JÁ.

Nekompromisně mi pomáhají vyplavovat z hloubky mé vnitřní bloky, co bylo dlouho skryté a já tak mohu postupně hledat řešení a odpovědi na své vnitřní nepokoje.

S Andrejkou je spolupráce velmi srdečná, na čisté a láskyplné úrovni. Její citlivé vnímání naprosto respektuje naše momentální rozpoložení. Je úžasná ve své pečlivosti, preciznosti a plné soustředěnosti na nás jako klienty. Pokaždé, když od Andrejky odcházím, cítím se jakoby plná....naděje, lásky a péče.
autorka recenze žena s dlouhými vlasy a květinou
Markéta M.
učitelka v MŠ
Nejprve jsem chtěla pomoci s pletí a vyzkoušet jinou-nepatlací cestou na pupínky. Pak jsem si i přiznala,
že jsem v nové mateřské roli dost nejistá, cítila jsem se často provinile a nedokonale...
při výběru esencí jsme přišly na příčiny a následky mnohem více oblastí, které mě taky tížily :)

Díky naprosto skvělé diagnostice jsem si vlastně uvědomila, co mi vadí, schází, co dělám a co chci.
Důležité je jistě i to uvědomění a reflexe skrze tištěného průvodce. Pomohl mi přemýšlet, vidět i nezapomenout. Bála jsem se, že nebudu kapky užívat pravidelně - naše kytky by (ne)mohly vyprávět, ale díky povzbuzení a radám teď navíc i dodržuji pitný režim.

Těším se na další setkání. Málokdo umí tak naslouchat a zrcadlit hloubku duše.
Díky za vše, Lenka
černobílý portrét klientky Lenky
Lenka F.
maminka na rodičovské dovolené
"Už si přesně nepamatuji to období, ale nejspíš to začalo s Lockdownem minulý rok. Nemoct dělat nic a zůstat bez prostředků s pocitem zoufalství, naštvanosti, strachu o existenci...byla jsem psychicky vyčerpaná, bezradná, bez energie a chuti něco dělat, za to s velkými obavami.

Bachovky jsem do té doby používala jen pro své kočky na zmírnění stresu. Pak přišlo posezení s Andrejkou, kde jsme to vše probraly do detailu. Chtěla jsem se se zbavit hlavně toho strachu, jak to dál zvládnu, protože ten mě dost "paralyzoval"; a také jsem chtěla zpět svůj optimismus a radost ze života.

Dostala jsem Bachovky "na míru" a ještě "krizovky", protože občas ta obava přijde nečekaně a ochromí :( Začala jsem užívat a už po týdnu jsem zaznamenala obrovský obrat hlavně v náladě. Opět jsem byla plná energie s chutí fungovat.

Vůbec jsem nečekala, že po tak relativně krátké době mě to tak nakopne :) Strach se vytrácel postupně, ale díky "krizovkám" jsem ho vždy zvládla uvolnit a pustit. Po měsíci jsem to byla opět skoro já:) s Andrejkou jsem si zase sedly, aktuálně zhodnotily můj stav a dle toho navázaly nově namíchané Bachovky.
Andrejka má velmi citlivý přístup, přesto profesionální a umí navést na odpovědi, které potřebuje. Cítíte se tak nějak bezpečně, takže jsem neměla problém s jí svěřit.
To je asi i to nejdůležitější pro výsledek Bachovy terapie - umět navodit příjemnou nenucenou atmosféru a uvolnit, aby jste řekli upřímně, jak se cítíte a co chcete změnit, tak aby jste dostali Bachovky přesně na míru pro vás....a to Andrejka jednoznačně umí!"
žena u řeky cvičí s fialovým rollerem
Aranka S.
fitness trenérka

Tvoje dotazy ráda zodpovím

větývka fial