“Věřím, že odpovědi, které v danou chvíli potřebujeme, máme uložené v sobě.”

Učím ženy, aby své odpovědi dokázaly vnímat a utvářely svůj život
v souladu se svým

poradenství a pomoc

Proč ženám zprostředkovávám Čas pro duši?

…protože žena, která si naslouchá, září tím nejkrásnějším světlem!

Na začátku byla touha po svobodě

Pro mě to znamená v maximální míře dělat to, co mě baví a dává mi smysl. Své vykročení z komfortní zóny jsem zastřešila značkou anami, pod kterou spadá moje autorská tvorba i projekt pro ženy nazvaný Čas pro duši.

Moje cesta

Jmenuju se Andrea, vystudovala jsem Pedagogickou fakultu. Od roku 2016 jsem se začala vědomě nořit do svého nitra. Poznala jsem, že mohu jít vlastní cestou a začala měnit přístup k životu na vědomě tvůrčí. 

Milníkem pro mě bylo absolvování certifikovaného kurzu Bachovy květové terapie. Tím jsem odstartovala utváření vlastního terapeutického přístupu a postupně jej doplnila o mentálně harmonizační techniky a prvky koučovacího přístupu (metoda Results & emotions). Svou metodiku i nadále rozšiřuji.

Zároveň uplatňuji své dovednosti: empatii, naslouchání, pomoc zorientovat se v emocích a prožívání, vidět věci v širším kontextu a z dalších úhlů pohledu, dávat pocit porozumění, přijetí a naděje.

Autorská tvorba

Vlastní tvorba jedna z mých základních potřeb a zároveň největších výzev – překonávám při ní doslova sama sebe:-) Výběr z tvorby je tu.

Kromě klasických výtvarných médií tvořím s přírodninami (například amulety a talismany) a hlínou, v kreativním pojetí i zahradnickém. Vlastní zahrádka plná stromů, keřů, rostlin (a ptáčků), se zákoutím ke čtení, je mým snem. 

Malba kombinovanou technikou - růžovo-zlatá semi-abstraktní květina

Chceš se mě na něco zeptat? Napiš mi tady:

větývka fial